Silen Space 1

Vali soovitud värvid ja kogused

 • Vaata AR'is
 • Vaata AR'is
- +

Tooteinfo

Vaata AR'is

Esimene makse

+ km

Esimese 3 kuu rent * 3 x

Kohaletoimetamine ja paigaldus ** 300

Kuumaksed al 4. kuust

+ km / kuu
* Miinimum rendiperiood 3 kuud 3 kuulise miinimum rendiperioodi möödumisel saad rendilepingu igal ajal lõpetada sellest üks kuu ette teada andes. ** Kohaletoimetamine ja paigaldus Juhul kui vaikuseruum paigaldatakse kõrgemale kui hoone 1. korrusele ja transpordiks sobiv lift puudub, lisandub paigaldusele 250 € + km.
 • Kiire tarne

  Kui valid meie standardse valge vaikuseruumi, jõuab see sinu kontorisse ca 2 nädala jooksul. Kui tahad välisvärvi muuta, jõuab vaikuseruum kohale ca 4 nädala jooksul peale lepingu sõlmimist.

 • Lihtne arveldamine

  Esimene makse hõlmab endas 3 kuu renti, paigaldust ja välisvärvi muutmist (juhul kui seda soovid). Edaspidi saad valida, kas tasud igakuiste või kord kvartalis esitatavate arvete alusel. Arveid saadame täpselt nii kaua, kui vaikuseruume kasutada soovid.

 • Paindlik lõpetamine

  Kui tunned, et vaikuseruum on kontoris oma töö ära teinud, siis anna meile kirjalikult teada e-posti aadresil hello@silenrent.com. Peale lõpetamissoovist teadaandmist saad vaikuseruumi kasutada veel teatamisele järgneva kalendrikuu lõpuni, siis tuleme sellele järele, et see saaks peale värskenduskuuri järgmist ettevõtet teenima asuda.

  Viimase arve rendi eest esitame samuti teatamisele järgneva kalendrikuu lõpuni.

Lisainfo

Kaal 640855543 kg